KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618331
nr 1561 8331
Haruo Sézaki (1907-1977), Sverige. Signerad, motiv från Öland. Olja på pannå, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:06:22
2/9 11:47:34
300 kr
4/9 20:01:22